چگونه دایرکت جواب بدم تا بتونم بفروشم ؟؟

شاید خیلی از شما ها دارای پیج اینستاگرام برای کسب و کارتون باشید و کلی هم هزینه تبلیغات و کار های دیگه کردید و حتی تونستید فالوئر های زیادی جذب کنید و خیلیا بهتون دایرکت داده باشن، اما هنوز هیچ نتیجه مثبتی ندیدید و فروش خوبی نداشتید.

توی این مقاله میخوام بهتون بگم که دلیل اصلی اینکه از شما خرید نمیکنن، یه سری حرف هایی هست که توی چت به مشتری میگید و باعث میشه که نتونن بهتون اعتماد کنن.

حرف از تخفیف نزنید

اول از همه بهتون بگم که هیچوقت توی اول صحبتتون توی دایرکت حرف از تخفیف نزنید و اگر خود طرف هم تخفیف خواست بگید اگه ممکن بود براتون انجام میدم،چرا‌که این حرکت باعث میشه تا مشتری دیگه علاقه ای به خرید از شما نداشته باشه و به شما اعتماد نکنه.
این اعتماد نکردن از دو لحاظ می باشد :
اول اینکه فکر میکنن شما دزد هستید و میخواید از آن‌ها پول بگیرید و هیچ جنسی در کار نباشه.
دوم اینکه فکر میکنن کیفیت کار شما خیلی پایینه یا خیلی کم مشتری دارید که میخواید اجناس خود را به هر قیمتی بهشون بدید.

از کلمه راستش یا حقیقتا استفاده نکنید !!

اگه شما این کلمه رو در وسط صحبت با طرف بزنید حق داره که با خودش فکر بکنه، مگه تا حالا داشته بهم دروغ میگفته که الان میخواد راستش رو بگه ؟
پس به همین دلیل از شما خرید نمیکنه.

الان رقابت توی فضای مجازی خیلی زیاد شده و خیلیا برای کسب و کارشون که ممکنه کسب و کار شما باشه در اینستاگرام پیج زدند و فروش دارند.
از این حرف میشه به این نتیجه رسید که اگه شما اشتباه بکنید، مشتری خیلی راحت و با خیال راحت میره از یکی دیگه خرید می کنه و ممکنه رقیب شما نحوه صحبت در دایرکت و کلی روش دیگه بلد باشه که باعث بشه از اون خرید کنن. پس حواستون باشه.

روی این نوشته کلیک کنید تا صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

اگه میخوای بتونی جذب فالوئر کنی و پیجت شکل خوبی داشته باشه روی این نوشته کلیک کن