در چند وقت میشه به یه پیج خوب در اینستاگرام رسید ؟؟

تا حرف از اینستاگرام میشه ، اولین چیزی که به ذهن تمام افراد میرسه اینه که چه زمانی نیاز هست برای داشتن یک پیج خوب در اینستاگرام برای فروش محصولاتشون یا حتی بازدید خوردن پست هایی که می گذارند.

راه های مختلفی برای داشتن پیج خوب در اینستاگرام وجود دارد که کمتر کسی با آن ها آشنایی دارد.

یکی از راه ها ، خرید فالوور فیک می باشد که طبق گفته های ما در آموزش های قبلی ، این کار باعث افت شدید پیج می شود و آسیب زیادی به پیج شما می زند.

اگر می خواهید ببینید که خرید فالوور فیک چقدر بد است و ضرر هاش رو بخوانید ، روی این نوشته کلیک کنید.

یکی دیگر از راه ها ، این است که مدیریت پیج را به دست یک ادمین حرفه ای بدهید تا فالوور های شما را افزایش بدهد و باعث بیشتر بازدید خوردن پیج شما بشود. که البته در این مورد حتما باید پیج را دست یک آدم معتبر یا حتی شرکت های معتبر بسپارید.

می توانید از شرکت ما رایگان مشاوره بگیرید و در صورت رضایت برای مدیریت پیجتون قرارداد ببندیم ؛ اگر مایل به آشنایی بیشتر با ما هستید روی این نوشته کلیک کنید.

راه آخر برای رشد پیج شما این است که از آموزش ها استفاده کنید و پیجتون را با الگوریتم های آموزش ها پیش ببرید تا رشد کنید و بازدید بیشاری در اینستاگرام داشته باشید.

کلام آخر :

برای رشد در اینستاگرام ، اول از همه باید صبور بود و برای رسیدن به هدف باید تلاش کرد که راه های آن در نوشته ی زیر لینک شده است که چه کارهایی را باید انجام داد و چه کار هایی را نباید انجام داد.

اگر می خواهید از آموزش های سایت ما استفاده کنید ، روی این نوشته کلیک کنید.

اگر می خواهید ما را در اینستاگرام دنبال کنید ، روی این نوشته کلیک کنید.