فروشگاه اینترنتی چیه ؟؟

توی این مقاله میخوایم درباره فروشگاه اینترنتی صحبت کنیم و با هم دیگه بررسی کنیم ببینیم داشتن فروشگاه اینترنتی خوب هست یا نه. پس با ما همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی چیه ؟

فروشگاه اینترنتی

همیشه وقتی شما میخواستید خرید بکنید، در اولین قدم باید از محل سکونت خودتون بیرون میرفتید و محصولی که نیاز داشتید را خریداری کنید. حالا اینکار بستگی به جنسی داشت که شما میخواستید بخرید و اگه کمیاب بود خرید آن سخت تر و راهی که باید میرفتید دور تر میشد و اگه اون محصول در بازار زیاد بود خیلی راحت و با کمترین راه ممکن می توانستید اون را خریداری کنید.

باید بگم که فروشگاه اینترنتی این مشکل را حل کرده و شما می توانید بدون آنکه از خونه خودتون بیرون برید، محصولی را خریداری کنید تا براتون ارسال کنن. الان برای خرید یه محصول میتونید مثل مواقعی که غذا سفارش میدید و براتون سریعا ارسال می کنن، محصول مورد نظر خودتون را سفارش بدید تا براتون در اسرع وقت ارسال کنند.

فروشگاه اینترنتی شاید خیلی در بین مردم محبوب نبود و بیشتر مردم دوست داشتند چیزی که میخرن رو اول از نزدیک ببینن؛ اما بعد از پیدا شدن سر و کله کرونا، الان فروشگاه اینترنتی بین مردم خیلی محبوب شده و همه دوست دارن خرید های خود را از بیرون انجام بدن تا خدایی نکرده کرونا نگیرن.

بیشتر فروشگاه های اینترنتی، ضمانت بازگشت محصول هم گذاشتن تا بین مردم بیشتر محبوب بشن و اگر کسی از خریدی که کرد راضی نبود بتونه اونو پس بده و یا با یه محصول دیگه عوض کنه.

فروشگاه های اینترنتی به چند دسته تقسیم میشن ؟

فروشگاه های اینترنتی به دسته های مختلفی تقسیم میشن ولی بشتر توی ۲ فضای مجازی موفق شده اند و باقی فضا ها با بودن این دو فضا شکل می گیرن.

سایت :

خب تا قبل همین کرونا، سایت های زیادی بودند که فروش داشتن، مثل دیجی کالا؛ ولی آیا میدانستید که همین دیجی کالا نیز از وقتی که کرونا اومده فروش خیلی بیشتری داشته و به نسبت فروش بیشتر، سود زیادی هم کرده.
عمده فعالیت دیجی کالا توی سایت خودش هست و فعالیت خیلی کمی نیز توی پیج اینستاگرام خود نیز دارد.

پیج اینستاگرام :

روش دوم که خیلی از افراد برای گرفتن سود خوب انجام دادن، همین پیج اینستاگرام بوده که کم کم فروشگاه ها با افزایش فالوئری که داشتن، تونستن سود خیلی خوبی از اینستاگرام داشته باشن.

هر دو تا روشی که گفته شد میتونه سود خیلی خوبی برای هر کسی که کسب کار داره و هنوز اون را توی فضای مجازی پخش نکرده، میتونه داشته باشه و توی فروشگاه اینترنتی فقط و فقط باید صبور باشی تا بتونی نتیجه خیلی خوبی بگیری.

البته ما هر کدوم روش ها را جدا گفتیم اما این را هم باید بدونیم که، خیلی ها با داشتن سایت و پیج اینستاگرام به نتیجه خوب رسیدن.

پیشنهاد ما به شما نیز همین می باشد که اگر وقت دارید تا روی هر دوی آن ها وقت بزارید، حتما اینکار را انجام بدید تا فروشگاه اینترنتی قوی تری داشته باشید.

امروزه با بودن مریضی ها، تنبل شدن و یا ترس مردم از بیرون رفتن، میشه با داشتن یه فروشگاه اینترنتی قوی به نتایج و سود های خیلی خوبی رسید.

برای دیدن کردن از سایت ما روی این نوشته کلیک کنید

برای دیدن کردن از پیج اینستاگرام ما روی این نوشته کلیک کنید