چرا نباید فالوور فیک بزنیم ؟؟

فالوور فیک ….

در این مقاله میخوایم درباره ی فالوور فیک و آسیب هایی که به پیج ما می تواند بزند صحبت کنیم.

اول از همه باید بدانیم که خرید فالوور فیک فقط گول زدن خودمان است ، زیرا فالوور غیر واقعی فقط یک عدد است و در آینده خبری از لایک و کامنت نیست.

همانطور که خیلی جا ها شنیدید یا مقاله ای خواندید ، اشتباه ترین کار بعد از زدن پیج خرید فالوور فیک است.

فالوور غیر واقعی در اینستاگرام ، حتی رایگانش هم به کار ما نمیاد . زیرا فقط باعث می شود که عدد فالوور هاتون اضافه بشه و هیچ کاربردی برای شما ندارد.

بعضی از منابع معتقدند که می توانند برای شما فالوور واقعی بخرند که براتون فعالیت داشته باشند ، ولی در اینستاگرام اصلا نمیشه فالوور واقعی خرید و باید فالوور را کم کم و با روش های گفته شده در سایت جذب کنیم.

فالوور غیر واقعی

اگر فالوور غیر واقعی در پیج ما باشد ، فقط باعث افت پیج ما می شود ؛ زیرا فالوور فیک هیچ فعالیتی در پیج ما ندارد و اینستاگرام پیج شما را فیک فرض می کند.

پیجی که اینستاگرام فیک در نظر بگیرد ، خیلی کمتر (تقریبا هیچوقت) در اکسپلور قرار می گیرد و در هشتگ های گذاشته شده هم بازدید خوبی نمی خورد. (حتی اگر هشتگ خوبی گذاشته شده باشد)

وقتی فالوور های شما ، باهاتون تعامل نکنند (مخصوصاً در یک ساعت اول انتشار پست) اینستاگرام آن پست شما را به افراد خیلی کمی نشان می دهد ، در نتیجه بازدید های کمتری از پست شما می شود.

و در نهایت فالوور تقلبی در اینستاگرام باعث کاهش میزان اعتبار صفحه ی اینستاگرام شما می شود ؛ زیرا الان تقریبا همه می فهمند که پیج شما فالوور فیک دارد یا نه (از تعداد لایک و کامنت و … نسبت به تعداد فالوور).

برای دیدن راه های افزایش فالوور واقعی روی این نوشته کلیک کنید.

برای بازدید از صفحه ی اینستاگرام ما ، روی این نوشته کلیک کنید.